Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Liečivé kamene a polodrahokamy » Šungit » Šungitový harmonizér - 2 gule


        

Šungitový harmonizér - 2 gule

Harmonizér z dvoch gulí zo šungitu a z karelského mastenca

akcia

skladom

 

Číslo produktu: 85
Výrobca: Karélia
naša cena:
25,00 EUR ( Nie sme platcami DPH )

Šungitový harmonizér 2 gule

Bioenergetický harmonizér - guľa sily. Harmonizér sa skladá z dvoch gulí rovnakej veľkosti 3,5 cm zo šungitu - leštenej gule a z karelského mastenca - neleštenej gule.

 

Pôsobením harmonizéra prechádza telom prúd jemnohmotnej energie, posúva organizmus do iného, ​​dokonalejšieho energetického stavu, pri ktorom sa energia harmonicky rozdeľuje medzí orgány a sústavy, aktívnejšie prebiehajú regeneračné procesy, posilňujú sa obranné a samoregulačné funkcie.

 

Šungitový harmonizér zvyšuje vibrácie, vyrovnáva polaritu tela a napomáha ďalším pozitívnym zmenám energetického systému. Harmonizér sa používa aj na meditácie a podobné účely.

 

Karelský mastenec aj šungit - ktorého vek je 2 miliardy rokov je metamorfované bridlicovou horninou, ktorá sa vyskytuje a priemyselne ťaží v Karélii. Karelský mastenec čiže talkochlorit je vo svete známy pod fínskym názvom tulikivi. Tento kameň sa skladá cca z polovice z mastenca (mastenec, Talkum, steatit, klouzek - Mg3Si4O10 (OH) 2) a z polovice z magnezitu (uhličitan horečnatý - MgCO3). Je absolútne netoxický a chemicky zotrvačný. Medzi hlavné vlastnosti patrí hydrofóbnosť, žiaruvzdornosť, mäkkosť a unikátne tepelné vlastnosti: rýchla absorpcia a akumulácia tepelnej energie a jej postupné vyžarovanie. Stačí podržať ho v rukách len niekoľko minút, dlho potom budete mať pocit že vás hreje. 

Priemer gule: 3,5 cm

Krajina pôvodu: Rusko - Karélia

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.