Úvod » Liečivé kamene a polodrahokamy » Šungit » Šungitový harmonizér - 2 valčeky


        

Šungitový harmonizér - 2 valčeky

Harmonizér Žezlá sily

akcia

skladom

 

Číslo produktu: 217
Výrobca: Karélia
bežná cena 38,00 EUR
naša cena:
35,00 EUR ( Nie sme platcami DPH )

Šungitový harmonizér Žezlá sily

 

Bioenergetický harmonizér - valčeky Žezlá sily. Harmonizér sa skladá z dvoch valčekov rovnakej veľkosti 11 x 3 cm zo šungitu - lešteného valčeka a z karelského mastenca - nelešteného valčeka.

 

Pôsobením harmonizéra prechádza telom prúd jemnohmotnej energie, posúva organizmus do iného, ​​dokonalejšieho energetického stavu, pri ktorom sa energia harmonicky rozdeľuje medzí orgány a sústavy, aktívnejšie prebiehajú regeneračné procesy, posilňujú sa obranné a samoregulačné funkcie.

 

Šungitový harmonizér zvyšuje vibrácie, vyrovnáva polaritu tela a napomáha ďalším pozitívnym zmenám energetického systému. Harmonizér sa používa aj na meditácie a podobné účely.

Karelský mastenec aj šungit - ktorého vek je 2 miliardy rokov je metamorfované bridlicovou horninou, ktorá sa vyskytuje a priemyselne ťaží v Karélii. Karelský mastenec čiže talkochlorit je vo svete známy pod fínskym názvom tulikivi. Tento kameň sa skladá cca z polovice z mastenca (mastenec, Talkum, steatit, klouzek - Mg3Si4O10 (OH) 2) a z polovice z magnezitu (uhličitan horečnatý - MgCO3). Je absolútne netoxický a chemicky zotrvačný.

Medzi hlavné vlastnosti patrí hydrofóbnosť, žiaruvzdornosť, mäkkosť a unikátne tepelné vlastnosti: rýchla absorpcia a akumulácia tepelnej energie a jej postupné vyžarovanie.

Stačí podržať ho v rukách len niekoľko minút, dlho potom budete mať pocit že vás hreje. 

Rozmer valčeka: 3x11 cm 

Krajina pôvodu: Rusko - Karélia

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.